Bełczna Off
Nature Wim Hof Slow Food
Weekend

Natura, Metoda Wima Hofa, Survival & Slow food weekend
UWAGA! 1 EDYCJA JUŻ ZA NAMI.
O TERMINACH KOLEJNYCH POINFORMUJEMY WKRÓTCE

Bełczna Off Weekend
Odkryj na nowo swoją siłę, poprzez kontakt z sobą, naturą i innymi uczestnikami.

Wraz z wejściem w nowoczesność zmieniły się nasze relacje ze światem, w którym żyjemy. Nasz styl życia izoluje nas od środowiska naturalnego. Z tego powodu przestaliśmy korzystać z naszych wrodzonych mechanizmów przetrwania i straciliśmy kontakt z naszą wewnętrzną mocą. Dobra wiadomość jest taka, że w naszym DNA nadal płynie siła i energia gotowa, by pomóc nam żyć na całego. Podczas tego weekendu, dzięki metodzie Wima Hofa, działaniom surwiwalowym, otoczeniu natury i doskonałemu jedzeniu zresetujesz się i przygotujesz na nadchodzący 2023 rok. Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na początek Nowego Roku.

W programie

Wyrusz podróż w głąb siebie obcując z naturą:

 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z oddechem prowadzone przez certyfikowanego instruktora metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof)
 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z zimnem prowadzone przez certyfikowanego instruktora metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof) – skorzystamy z dobrodziejstw rzeki Regi oraz jeziora Klępnica
 • Warsztaty survivalowe (między innymi: budowa schronienia aktywnego/pasywnego, preparowanie rozpałek oraz praktyczne aplikacje różnych rodzajów stosów ogniskowych, pierwsza pomoc na szlaku i auto-ratownictwo, nawigacja w terenie, tropienie zwierząt, poczucie lasu i natury i wiele więcej)
 • Warsztaty konopne – napary z dzikich ziół i konopi
 • Leśna terapia
 • Medytacje
 • Wspólne pieczenie, gotowanie, ognisko
 • Pakiet dodatkowych materiałów
 • Foto i wideo relacja z wydarzenia

Zmień postrzeganie
swojego życia

Survival

Wybierz się na przygodę z Łukaszem Tulejem, póki powietrze w płucach, póki krew w żyłach. Podczas tego weekendu nauczysz się budowy schronienia w lesie, preparowania rozpałek i rozpalania ognisk, a także nawigacji w terenie. Dowiesz się więcej o tropieniu zwierząt, a przede wszystkim jak pomóc sobie i bliskim w sytuacjach krytycznych. Przyjmiesz to wyzwanie?

Slow Food

Autorka Pomorskiej Książki Kucharskiej i Pomorskich Bajdurek, a także badaczka historycznych receptur zabierze Cię w kulinarną podróż. Zwolenniczka wolnej kuchni i zdrowego stylu życia. Poznasz sztukę kulinarną, będziesz mieć okazję zdobyć eko produkty, oraz produkty konopne.

Slow food
weekend

Gdzie będę spać?

Dworek Tradycja to dom z historią. Stoi nieco na uboczu, w niewielkiej wsi otoczonej polami i lasami. Liczy sobie już ponad 300 lat i pamięta bezmiar burzliwych, pięknych i dziwnych opowieści. Działo się tu zwyczajne życie, w murach mieściły się w różnych okresach: zajazd, pastorówka, archiwum państwowe, a nawet wiejska szkoła. Dziś to miejsce wytchnienia i relaksu dla ludzi przybywających z kraju i ze świata – tych, którzy tak jak my kochają przyrodę i cenią dobrą kuchnię.

Miejsce otrzymało Certyfikat Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego oraz 1. miejsce w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej Na wsi najlepiej, 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej w 2019 roku

Bełczna 27, 73-150 Łobez (zachodniopomorskie)

Prowadzący
i autorzy weekendu

Dworek
i okolica

Termin

A dzieci?

Tym razem maluchy zostają w domu.
Weekend przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Cena
i szczegóły

Inwestycja w siebie: 1499 zł (Zaproś bliską Ci osobę na ten wyjazd i otrzymaj rabat w wysokości 100 zł). Cena zawiera koszt noclegów, wyżywienia i udziału w zajęciach i warsztatach. Ubezpieczenie oraz dojazd na miejsce we własnym zakresie. Prosimy o zabranie własnych mat do jogi. W cenie zapewnione:

 • Zakwaterowanie (2 noclegi na terenie kompleksu Dworek Tradycja) – dostępne pokoje 2 i 3 osobowe
 • Pełne wyżywienie 3x dziennie (śniadanie, rozgrzewająca zupa, słodkości oraz obiadokolacja), od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę
 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z oddechem (Instruktor metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof)
 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z zimnem (Metoda Wima Hofa) – skorzystamy z dobrodziejstw rzeki Redy oraz jeziora Klępnica
 • Warsztaty survivalowe
 • Warsztaty konopne
 • Leśna terapia
 • Medytacje
 • Wspólne pieczenie, ognisko
 • Pakiet dodatkowych materiałów
 • Foto i wideo relacja z wydarzenia

Płatności
i zapisy

Płatności i warunki rezerwacji: Zaliczka w wysokości 50% ceny wyjazdu jest obowiązkowa w ciągu 3 dni od złożenia rezerwacji. Pozostała kwota do uregulowania w dniu przyjazdu. Do dnia 19.11.2022 Uczestnik lub Uczestniczka ma prawo zrezygnować z udziału w Wydarzeniu i otrzyma pełen zwrot wpłaconych pieniędzy. Po 20.11.2022 W przypadku anulowania rezerwacji zaliczka nie ulega zwrotom, zawsze jednak możesz spróbować znaleźć kogoś na swoje miejsce. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty.

Formularz rejestracyjny i regulamin do pobrania tutaj.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kontakt@innyrytm.pl Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz  lub zadzwoń do nas +48 601 208 314

Kontakt

Stowarzyszenie Inny Rytm
kontakt@innyrytm.pl
+48 601 208 314