Dla firm

Inny Rytm dla firm to program rozbudzania kreatywności i budowania wspólnoty wartości dla mikro i małych firm, a także małych przedsiębiorstw (do 150 osób).

Inny rytm to filozofia zmiany i praktyka samorozwoju. Oparta na własnym doświadczeniu, mądrości przodków i wiedzy naukowej.

Adam Lewartowski

Jest to 3 miesięczny kurs samodoskonalenia, oparty na psychologicznym profilowaniu uczestników w kierunku doboru optymalnych i niezależnych grup, realizujących konkretne projekty/znajdujące i rozwiązujące problemy na drodze rozwoju firmy.

Na czas kursu struktury zarządzania (zwierzchnictwa i podległości) są zawieszone. Szanując zasady bhp i dobro firmy przez jeden dzień, pracownicy wykonują zadania na innych stanowiskach, poznając z pierwszej ręki specyfikę innych miejsc pracy.

W ramach kursu przeprowadzimy szereg działań z zakresu teambuilding – sesje muzyczne, plastyczne, szamańskie itp, ale najważniejszym jego elementem będzie rozwiązywanie aktualnych problemów firmy, eksperymentowanie w poszukiwaniu usprawnień i nowych rozwiązań, znajdowanie motywujących się wzajemnie grup.

Podstawowym następstwem kursu jest poprawa komunikacji w grupie, większe zaufanie, odwaga wyrażania swoich emocji, wzrost empatii, a przede wszystkim kreatywności i produktywności zespołu.

Każdy uczestnik otrzyma indywidualnie zaprojektowany dla niego zeszyt ćwiczeń/pamiętnik rozwojowy. Będzie to dokument intymny, tylko dla jego oczu.

By dowiedzieć się więcej napisz do nas