Ludzie

inny-rytm-o-nas

Naszą misją jest tworzenie świadomie oddychających społeczności. Aby tego dokonać prowadzimy działania związane z reedukacją oddechową; by inicjować zmiany, tworzyć sieć relacji oraz wsparcia dla jednostek, grup i organizacji.

Igor Jankowski

Igor jest przede wszystkim łasuchem, ale także projektantem i szefem studia Zostaw To Nam odpowiedzialnego za budowanie wizerunku marek. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez niego w Łodzi festiwale: Łódź Restaurant Week, Fine Dining Week, Beer Food Festival oraz World Class Cocktail Festival. Można zobaczyć go również w programach śniadaniowych, gdzie przybliża widzom sylwetki łódzkich szefów kuchni i ich pomysły na dania. Chce szerzyć wśród polaków kulturę spędzania czasu w restauracjach.

Wywiady:
TVP3 Łódź – O tym jak nie marnować jedzenia
Snecznego ft. Bartosz Snecz Dębski, Igor Jankowski
O ludziach – Dasz mi w rękę kefir i bułkę, a ja będę szczęśliwy
DineArt – Do zobaczenia przy stole

Adam Lewartowski

Adam jest z wykształcenia badaczem mediów i muzykiem, a z powołania nauczycielem. Gra na kilku instrumentach, jest BandCoachem. Współtworzy zespół L.Stadt, współpracuje z innymi artystami. Nagrywa i improwizuje. Chętnie dzieli się swoją energią i inspiruje innych. Interesuje się teorią komunikacji, fenomenologią rytmu, storytellingiem i szamanizmem. Wierzy, że współcześni ludzie mają bardzo wiele do zaoferowania światu i sobie nawzajem. 

Wywiady:
Plaster Łódzki – W ogniu pytań Adam Lewartowski L.Stadt

Halina Baczewska

z natury detektyw egzystencjalna, z wykształcenia psychoterapeutka i masażystka, pracująca również metodą czaszkowo-krzyżową. MA in Mindfulness Based Psychotherapeutic Practice, Karuna Institute, UK Diploma in Biodynamic Craniosacral Therapy, Body Intelligence Training, Edynburg Dyplom Technika- Masażysty, Szkoła Integracyjna Masażu Leczniczego, Kraków

W toku mojej praktyki bezpośrednio doświadczyłam i przekonałam się do zasadniczej
jedności psychicznych i cielesnych procesów. Wielokrotnie obserwowałam, jak uczucia,
których doświadczamy są wyrażane nie tylko słownie, ale i poprzez ekspresję ciała- a więc można z nimi również pracować bardziej bezpośrednio, przez obserwację, oddech i dotyk.

​​Jednocześnie, od nastoletniości kontynuuję poszukiwania w kręgu szeroko rozumianej
duchowości- praktykuję medytację i biorę udział w odosobnieniach. Ten uniwersalny
kontekst jest osnową mojego ‘rozumienia istnienia’ w świecie w ogóle oraz pracy z ludźmi w szczególności. Oddech jest dla mnie kluczem, który dosłownie otwiera, a metaforycznie łączy wszystkie płaszczyzny naszego istnienia. A tematem, który mnie szczególnie interesuje jest ten styk ciała, umysłu i ducha, gdzie dochodzi do doświadczenia odmiennych/pogłębionych stanów świadomości. Czasami to w szaleństwie jest metoda;)