Medytacja

Każda z praktyk jest inna, ale ma jedno zadanie – pomóc nam. W skupieniu, produktywności, zrozumieniu świata, wyciszeniu, poczuciu, że dobrze nam z sobą. W internecie, w opracowaniach i książkach można zobaczyć wiele teorii, wyjaśnień czym są poszczególne praktyki, do czego służą, czym się różnią, a nawet, która jest lepsza od innej.

Medytacja czyni Cię kreatywnym

Jedną z ciekawych korzyści wynikających z medytacji jest to, że zachęca ona do działania i i zwiększa naszą kreatywność. Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet w Lejdzie w Holandii, w 2012 r., jak również wiele inne badań przeprowadzonych przez ten sam uniwersytet w 2014 r. Wykazały bezsprzecznie, że niektóre techniki medytacji promują twórcze myślenie.

Korzyści pracy z medytacją

Wewnętrzny spokój

Głębszy spokój, pogoda ducha, radość życia, opanowanie,

Emocje na wodzy

Większa intuicja, skuteczniejszą aktywność i uśmiech na twarzy.

Wgląd w siebie

Większa przenikliwość, ostrożność i samoświadomość.

Rezultaty praktyki medytacyjnej

Nasi instruktorzy są dla Ciebie

Chcemy iść głębiej, pytać odważniej, podważać prawdy zastane i tworzyć przestrzeń, w której możemy autentycznie zaistnieć i gdzie to, co nam w duszy gra może wybrzmieć w pełni.

Kontakt

Chcesz dołączyć do naszych zajęć, ale nie jesteś pewna/y, że są dla Ciebie? Inny Rytm to bezpieczna przystań, wszyscy są mile widziani, a nasz zespół jest tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyślij nam wiadomość!

Interesuje mnie:

Powiedz nam odrobinę o Twoich celach, lub zainsteresowaniach. Możesz zaznaczyć więcej niż jedną opcję.