Nastawienie Wima Hofa

Odkryj potencjalne korzyści zdrowotne metody Wima Hofa.

Mindset

Siła woli i samokontrola są bardzo ważnymi czynnikami udanego i szczęśliwego życia. We współczesnym świecie wiele osób jest przyzwyczajonych do wykonywania codziennych czynności i wzorców. Można powiedzieć, że współcześni ludzie rozwinęli nawykowy mózg. Czy powoli tracimy siłę woli? Ilość siły woli jest różna dla każdej osoby, ale każdy ma pewną jej dawkę. Bardzo staramy się wyglądać dobrze, schudnąć, zdobyć wykształcenie itp. Większość ludzi stara się być najlepszą wersją siebie. 

Ale jeśli naprawdę chcesz stać się lepszą wersją siebie, to zwiększenie siły woli jest jedną z najważniejszych rzeczy do zrobienia. Wierzymy, że można ją trenować. Zwiększ swoją siłę woli, praktykując naukowo popartą metodą. Zignoruj swoje sztywne myśli i zacznij już dziś!

Zwiększ siłę woli dzięki metodzie Wima Hofa

Siła woli, samokontrola i zaangażowanie są bardzo ważnymi elementami Metody Wima Hofa, ponieważ świadome oddychanie i terapia zimnem wymagają cierpliwości i poświęcenia. Wierzymy, że możesz wytrenować swój mózg, aby zwiększyć siłę woli i samokontrolę. 

Wszystkie ćwiczenia instruowane przez Wima mają potężny wpływ na umiejętności związane z samokontrolą. Poprawiają koncentrację, zmniejszają poziom stresu i zwiększają samoświadomość. Poprzez medytację i świadome oddychanie możesz obserwować swoje myśli, emocje i impulsy, nie identyfikując ich ani nie działając na nie.

Kontakt

Chcesz dołączyć do naszych zajęć, ale nie jesteś pewna/y, że są dla Ciebie? Inny Rytm to bezpieczna przystań, wszyscy są mile widziani, a nasz zespół jest tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyślij nam wiadomość!

Interesuje mnie:

Powiedz nam odrobinę o Twoich celach, lub zainsteresowaniach. Możesz zaznaczyć więcej niż jedną opcję.