O nas

inny-rytm-o-nas

Inny Rytm zrodził się z licznych rozmów przeprowadzonych przez Adama i Igora. Podczas naszych spotkań zawsze rozmawiamy w atmosferze otwartości, co rodzi wiele dygresji, humoru, zdziwień i olśnień. Mamy różne kwalifikacje, historie i przejścia życiowe, ale łączy nas pasja do udoskonalania siebie i rzeczywistości, a także pomocy w poznawaniu i doskonaleniu innych.

Nie jesteśmy geniuszami, ale tworzymy team, który cały czas się rozwija. Nauczyliśmy się w większym stopniu słuchać siebie, własnych organizmów, poznaliśmy sposoby wpływania na pracę naszego mózgu, na okiełznanie zwierzęcości.


Temat samorozwoju pojawiał się za każdym razem, gdy w naszych dyskusjach wpadaliśmy w stan twórczego uskrzydlenia. Ten flow naszego kontaktu zaowocował kursem samodoskonalenia. Eksperymentowaliśmy na sobie i innych odważnych ochotnikach, wprowadzaliśmy reżimy, diety, łączyliśmy systemy ćwiczeń. Sprawdzaliśmy techniki motywacji, modele psychometryczne, style narracji, dużo czytaliśmy i konfrontowaliśmy punkty widzenia i doświadczenia. Pisaliśmy manifesty, szukaliśmy ekspresji artystycznej.

Spotykamy na swej drodze mentorów i ludzi podobnie myślących. Dużo podróżujemy i cały czas się uczymy. Chłonny i młody umysł utrzymujemy dzięki inteligentnemu planowaniu, aktywności fizycznej i realizowaniu twórczej drogi życiowej. 

Łączy nas misja poprawy rzeczywistości, której wdrażanie rozpoczęliśmy od siebie i swojego podwórka, ale nasze ambicje nie mają granic. Najważniejsze, że mamy świadomość własnych ograniczeń i wzajemnej komplementarności. Nie jesteśmy geniuszami, ale tworzymy team, który cały czas się rozwija.  Nauczyliśmy się w większym stopniu słuchać siebie, własnych organizmów, poznaliśmy sposoby wpływania na pracę naszego mózgu, na okiełznanie zwierzęcości. Jesteśmy gotowi, bo podzielić się tym wszystkim z Wami i rozszerzyć nasz dialog.

Inny rytm to filozofia zmiany

W zawodowym życiu jesteśmy oboje przedstawicielami szeroko-pojętej branży kreatywnej. 

Igor Jankowski

Igor jest przede wszystkim łasuchem, ale także projektantem i szefem studia Zostaw To Nam odpowiedzialnego za budowanie wizerunku marek. Na co dzień doradza i buduje strategie komunikacji dla branży Horeca. Projektuje identyfikacje wizualne, tworzy murale i ciągle poszukuje nowych form wyrażania siebie. Jego miłość do kulinariów przekłada na organizowane przez niego w Łodzi festiwale: Łódź Restaurant Week, Fine Dining Week, Beer Food Festival oraz World Class Cocktail Festival. Można zobaczyć go również w programach śniadaniowych, gdzie przybliża widzom sylwetki łódzkich szefów kuchni i ich pomysły na dania. Chce szerzyć wśród polaków kulturę spędzania czasu w restauracjach.

Wywiady:
TVP3 Łódź – O tym jak nie marnować jedzenia
Snecznego ft. Bartosz Snecz Dębski, Igor Jankowski
O ludziach – Dasz mi w rękę kefir i bułkę, a ja będę szczęśliwy
DineArt – Do zobaczenia przy stole

Adam Lewartowski

Adam jest z wykształcenia badaczem mediów i muzykiem, a z powołania nauczycielem. Gra na kilku instrumentach, jest BandCoachem. Współtworzy zespół L.Stadt, współpracuje z innymi artystami. Nagrywa i improwizuje. Chętnie dzieli się swoją energią i inspiruje innych. Interesuje się teorią komunikacji, fenomenologią rytmu, storytellingiem i szamanizmem. Wierzy, że współcześni ludzie mają bardzo wiele do zaoferowania światu i sobie nawzajem. 

Wywiady:
Plaster Łódzki – W ogniu pytań Adam Lewartowski L.Stadt