WHM
Nature Wim Hof Slow Food
Weekend

Oddech, Zimno, Natura,
Jedzenie, Dźwięk

Odkryj na nowo swoją siłę, poprzez kontakt z sobą, naturą i innymi uczestnikami.

Wraz z wejściem w nowoczesność zmieniły się nasze relacje ze światem, w którym żyjemy. Nasz styl życia izoluje nas od środowiska naturalnego. Z tego powodu przestaliśmy korzystać z naszych wrodzonych mechanizmów przetrwania i straciliśmy kontakt z naszą wewnętrzną mocą. Dobra wiadomość jest taka, że w naszym DNA nadal płynie siła i energia gotowa, by pomóc nam żyć na całego. Podczas tego weekendu, dzięki metodzie Wima Hofa, pracy z dźwiękiem, otoczeniu natury i doskonałemu jedzeniu zresetujesz się i przygotujesz na nadchodzące wyzwania.

W programie

Wyrusz podróż w głąb siebie obcując z naturą:

 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z oddechem prowadzone przez certyfikowanego instruktora metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof)
 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z zimnem prowadzone przez certyfikowanego instruktora metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof) – skorzystamy z dobrodziejstw rzeki Warty lub jeziora, beczki z lodem i ekspozycji na zimno w warunkach naturalnych)
 • Warsztaty serowarskie
 • Warsztaty z pracy z dźwiękiem, sesje terapeutyczno-uwrażliwiające, misy tybetańskie i bębny
 • Leśna terapia, otwarta część (ognisko, integracja)
 • Medytacje oparte o vipassanę i pranajamę

Zmień postrzeganie
swojego życia

Dźwięk

W czasie warsztatów doświadczycie pracy z intencją, która w połączeniu z transem stanowi klucz do podświadomości - ogromnego źródła energii, którego moc, gdy świadomie ją ukierunkujemy wzbogaci i zharmonizuje nasze codzienne życie. Praca z głosem i nerwem błędnym ma na celu uwalnianie nadmiernie nagromadzonego stresu w naszym ciele. Świadomość ciała to pierwszy krok, który pozwala uwolnić napięcia i traumy, aby dać możliwość zaistnienia procesom samoleczenia - naszej naturalnej zdolności.

Jedzenie

Wspólne uczty i warsztaty. A konkretniej warsztaty serowarskie, dzięki którym stworzycie swój własny ser! A wszystko to podczas WHM Weekend!

Gdzie będę spać?

Przystanek Czekaj. To tu prowadzimy warsztaty w małych grupach w drewnianej chacie pod lasem w centralnej Polsce w małej wsi nieopodal Uniejowa – termalnego uzdrowiska oddalonego 10km od autostrady. W otoczeniu natury poznasz techniki oddechowe, poczujesz siłę i moc zimna.

Prowadzący
i autorzy weekendu

Agnieszka Stępień

Aga Stępień to miłośniczka jedzenia. Ma być smacznie, zdrowo i domowo! To dzięki niej nasze organizmy nabiorą energii na wszelkie aktywności. Poprowadzi również warsztaty serowarskie.

Termin

A dzieci?

Tym razem maluchy zostają w domu.
Weekend przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Cena
i szczegóły

Inwestycja w siebie: 1499 zł. Cena zawiera koszt noclegów, wyżywienia i udziału w zajęciach i warsztatach. Ubezpieczenie oraz dojazd na miejsce we własnym zakresie. Prosimy o zabranie własnych mat do jogi. W cenie zapewnione:

 • Zakwaterowanie – 2 noclegi w 2-3 osobowych pokojach
 • Wyżywienie (śniadania, zupy z przekąskami oraz obiadokolacje)
 • Udział w warsztatach
 • Pakiet dodatkowych materiałów
 • Foto i wideo relacja z wydarzenia
 • Certyfikat udziału w wyjeździe

Płatności
i zapisy

Płatności i warunki rezerwacji: Zaliczka w wysokości 50% ceny wyjazdu jest obowiązkowa w ciągu 3 dni od złożenia rezerwacji. Pozostała kwota do uregulowania w dniu przyjazdu. Do dnia 10.02.2023 Uczestnik lub Uczestniczka ma prawo zrezygnować z udziału w Wydarzeniu i otrzyma pełen zwrot wpłaconych pieniędzy. Po 10.02.2023 W przypadku anulowania rezerwacji zaliczka nie ulega zwrotom, zawsze jednak możesz spróbować znaleźć kogoś na swoje miejsce. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty.

Formularz rejestracyjny i regulamin do pobrania tutaj.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kontakt@innyrytm.pl Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz  lub zadzwoń do nas +48 601 208 314

Kontakt

Stowarzyszenie Inny Rytm
kontakt@innyrytm.pl
+48 601 208 314