WHM
Nature Wim Hof Oxygen Adv. Butejko
Weekend

12-14.01.2024

Oddech, Zimno, Natura
z Metodą Wima Hofa, Oxygen Advantage (Tlenowa Przewaga) i Butejko

z Igorem Jankowskim

Odkryj na nowo swoją siłę, poprzez kontakt z sobą, naturą i innymi uczestnikami.

Wraz z wejściem w nowoczesność zmieniły się nasze relacje ze światem, w którym żyjemy. Nasz styl życia izoluje nas od środowiska naturalnego. Z tego powodu przestaliśmy korzystać z naszych wrodzonych mechanizmów przetrwania i straciliśmy kontakt z naszą wewnętrzną mocą. Dobra wiadomość jest taka, że w naszym DNA nadal płynie siła i energia gotowa, by pomóc nam żyć na całego. Podczas tego weekendu, dzięki metodzie Wima Hofa, pracy z dźwiękiem, otoczeniu natury i doskonałemu jedzeniu zresetujesz się i przygotujesz na nadchodzące wyzwania.

W programie

Wyrusz podróż w głąb siebie obcując z naturą:

  • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z oddechem prowadzone przez certyfikowanego instruktora metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof)
  • Zajęcia praktyczne i teoretyczne pracy z zimnem prowadzone przez certyfikowanego instruktora metod Butejko, Oxygen Advantage, Wim Hof) – skorzystamy z dobrodziejstw rzeki Warty lub jeziora, beczki z lodem i ekspozycji na zimno w warunkach naturalnych)
  • Poznasz jak korzystać z różnych metod i używać ich jako narzędzia w swoim codziennym życiu, treningu lub pracy.
  • Leśna terapia, otwarta część (ognisko, integracja)
  • Medytacje oparte o vipassanę i pranajamę

Zmień postrzeganie
swojego życia

Oxygen Advantage

Program obejmuje naukowo udowodnione ćwiczenia i techniki oddechowe dla sportowców, które poprawiają wydolność fizyczną i psychiczną, redukują ryzyko kontuzji i przyspieszają powrót do zdrowia po kontuzji. Oddech to pomost pomiędzy ciałem a umysłem. Poparte badaniami naukowymi techniki pracy z ciałem i oddechem mogą poprawić wyniki aż o 15 %. Możesz poprawić wydajność w sportach zespołowych, sportach walki, bieganiu czy sportach wytrzymałościowych. Praktyki te mogą być również bardzo pomocne w dyscyplinach, w których mogą poprawić koncentrację, osiągnąć stan flow i zmniejszyć stres psychiczny. Metodę kierujemy do profesjonalnych sportowców, ich trenerów, ale i dla amatorów, którzy chcą poprawić swoje wyniki i osiągać jak najwięcej w zdrowym środowisku. W swojej pracy wykorzystujemy m.in. metodę Wima Hofa, Butejko oraz Oxygen Advantage.

Metoda Butejko

Metoda Butejki polega na ćwiczeniach oddechowych uczących kontroli oddechu, a także oddychania zmniejszoną objętością oddechową w celu redukcji skutków hiperwentylacji. Powietrzem możemy przejadać się tak samo jak jedzeniem. To stresuje nasz organizm. Poznaj techniki przywracające prawidłowy wzorzec oddechowy, zmniejszające stres w życiu codziennym i wspierające Twoje zdrowie!.

Gdzie będę spać?

Przystanek Czekaj. To tu prowadzimy warsztaty w małych grupach w drewnianej chacie pod lasem w centralnej Polsce w małej wsi nieopodal Uniejowa – termalnego uzdrowiska oddalonego 10km od autostrady. W otoczeniu natury poznasz techniki oddechowe, poczujesz siłę i moc zimna.

Prowadzący

Termin

A dzieci?

Tym razem maluchy zostają w domu.
Weekend przeznaczony jest dla osób powyżej 14 roku życia.

Cena
i szczegóły

Inwestycja w siebie: 1899 zł. Do końca listopada cena promocyjna 1699 zł. Cena zawiera koszt noclegów, wyżywienia i udziału w zajęciach i warsztatach. Ubezpieczenie oraz dojazd na miejsce we własnym zakresie. Prosimy o zabranie własnych mat do jogi. W cenie zapewnione:

  • Zakwaterowanie – 2 noclegi w 2-3 osobowych pokojach
  • Wyżywienie (śniadania, zupy z przekąskami oraz obiadokolacje)
  • Udział w warsztatach
  • Foto  relacja z wydarzenia
  • Certyfikat udziału w wyjeździe

Płatności
i zapisy

Płatności i warunki rezerwacji: Zaliczka w wysokości 50% ceny wyjazdu jest obowiązkowa w ciągu 3 dni od złożenia rezerwacji. Pozostała kwota do uregulowania w dniu przyjazdu. Do dnia 24.11.2023 Uczestnik lub Uczestniczka ma prawo zrezygnować z udziału w Wydarzeniu i otrzyma pełen zwrot wpłaconych pieniędzy. Od 25.11.2023 w przypadku anulowania rezerwacji zaliczka nie ulega zwrotom, zawsze jednak możesz spróbować znaleźć kogoś na swoje miejsce. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty.

Formularz rejestracyjny i regulamin do pobrania tutaj.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kontakt@innyrytm.pl Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz  lub zadzwoń do nas +48 601 208 314

Kontakt

Stowarzyszenie Inny Rytm
kontakt@innyrytm.pl
+48 601 208 314