Ludzie

Igor Jankowski

Wim Hof Method / Buteyko / Oxygen Advantage

Dumny ojciec dwójki synów i współzałożyciel organizacji Inny Rytm. To za jej sprawą zajmuję się reedukacją oddechową w społeczeństwie. Bo wszystko zaczyna się od oddechu.

Jestem łasuchem, a swoją ciekawość smakową spełniam organizując festiwale kulinarne, tworząc identyfikacje wizualne i strategie komunikacji dla branży horeca. Swoją kreatywność przekładam również na design i muzykę. Kiedyś jako dj, teraz projektant graficzny, który lubi też ubrudzić się farbą tworząc murale.

Jako trener oddechu metod Butejko i Oxygen Advantage zgłębiam zagadnienia związane ze sportem i zdrowiem, np. pracą z astmą i wydolnością. W ramach Szkoły Medytacji i Uważności Macieja Wieloboba zdobywam wiedzę z zakresu medytacji i pranajamy. Ukończyłem również kurs zakończony certyfikacją LAP “Breathwork Instructor Course’ Pranayama & Meditation Course”.

Świadomy oddech nieświadomie eksplorowałem będąc dzieckiem i ucząc się freedivingu. Uczestnictwo w kursach instruktorskich, warsztatach WHM oraz Akademii Wima Hofa utwierdziło mnie w przekonaniu, by dalej szerzyć wiedzę naukową wraz ze sprawdzonymi praktykami dla poprawy dobrostanu społeczeństwa. Metoda Wima Hofa w moim życiu gości już od kilku lat i pomogła mi wyzdrowieć. Stała się zapalnikiem do wielu życiowych decyzji i zmian. Może i dla Ciebie będzie początkiem czegoś nowego? 

  • Instruktor Metody Butejko
  • Instruktor Metody Oxygen Advantage
  • Instruktor Metody Wima Hofa
  • LAP Breathwork Instructor of Pranayama & Meditation