Opinie

5/5

My first workshop is not my last ones. Igor is the right person to introduse Wim Hof Method to others.

5/5

Without Instructor help, care, skills and support I would never decide to overcome my fears of coming into contact with the cold. Igor’s professionalism, calm, solicitude were unique. I really trusted him and despite many concerns I just jumped into the barrel with ice and it was so… cleansing, relaxing, safe. One of the best training I’ve took part ever! Thanks again and see on next WHM training event!

5/5

Czas spędzony w waszej nie wymuszonej pozytywnej energii był bardzo wyjątkowy. Jestem wdzięczny.

5/5

Dzięki! Wspaniały sposób na spędzenie czasu. Świetnie wspierałeś całą ekipę przy przekraczaniu granic. Widać, że robisz to z serca.

5/5

Dzisiaj dzięki Igorowi wszedłem w stan głębokiej relaksacji w technice oddychania Wima Hofa. Trwało to 10 minut, ale to było tak przyjemne uczucie. Wyłączenie myślenia, nie sen tylko rodzaj hibernacji wewnętrznej od bodźców zewnętrznych. To bardzo cenne doświadczenie i bardzo oczyszczające. Już rozumiem czemu medytacja jest jak “narkotyk”. Chciałbym wrócić do tego stanu jak najszybciej.

5/5

Nie pamiętam kiedy miałam tak dobry nastrój rano. Zawsze zombie do 14.

5/5

Było niesamowicie i spełniło się to czego po cichu oczekiwałem, czyli… zaskoczenie 😉 Nie miałem pojęcia o oddychaniu i wolałem właśnie w taki sposób zacząć tę przygodę, czyli idąc w nieznane. Było idealnie, nawet pogoda zamówiona. Super, że nie było pośpiechu, że były przerwy odpowiednie, to ważne.

5/5

Po krótce, na wstępie wielki dzięki za wczorajszy dzień. Było wszystko dobrze zorganizowane, plus do tego spoko ludzie którzy sami w sobie tworzą “ten” dodatkowy klimat. Wszystko odbyło się w fajny luźny “sposób” bez przeładowania nas zbytnio teorią. Cieszę się że mogłem ten dzień spędzić z Wami i mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie nam dane wskoczyć do beczki.

4/5

Dziękuję za sobotę :). Mieliśmy super dzień. Podobało mi się: mejle z informacjami przed, miejsce, miękkość mat :), przyjacielska, naturalna i na wysokim poziomie opieka Kasi, profesjonalna i przyjemna dla oka prezentacja i merytoryczne prowadzenie, perfect timing: bez pośpiechu, ale konkretnie, idealna ilość osób: akurat, żeby ze sobą porozmawiać i mieć energię grupy, ale swobodnie, bez „masówki’, od której uciekamy, prowadzenie z porównaniem też do innych technik, obiektywne spojrzenie bez sekciarstwa ;), dbanie o szczegóły, przekąski, drukowane, imienne (a nie wypisywane) certyfikaty, beczka :), realne czucie w ciele, do tego szczęście z pogodą, sesją zdjęciową i współtowarzyszami :). Zabrakło mi jedynie: wspólnego podzielenia się wrażeniami z beczki -jednak była to wisienka, warta podsumowania na koniec, bardziej wyraźnego zakończenia z kilkoma zdaniami podsumowującymi całość.

5/5

Byłam do tej pory na jednym waszym spotkaniu w POS. Było to interesujące ze względu na mnie (doświadczenie własnego ciała) oraz na ćwiczenie w grupie. Praca z oddechem to przeniesienie się w inny wymiar istnienia w czasie, kiedy wszystko pędzi. Skupienie się na sobie oraz na oddychaniu to wyzwanie, jednak wiem, że ma działanie dobroczynne. Jestem lekarzem i przejście od leczenia farmakologicznego do leczenia prostymi i niedocenionymi metodami to wyzwanie. Wiem, że oddech ma ogromne znaczenie zarówno dla ciała jak i dla psychiki. Cieszę się, że mogłam połączyć te dwie sfery na zajęciach u Was.

5/5

Byłam na jednym spotkaniu, ale bardzo było fajnie. Nie spodziewałam się, że będzie tak długo, ale w sumie to po tych 2 h oddychania byłam bardzo zrelaksowana i zmęczona jednocześnie. Po powrocie do domu…tylko spać. Ogólnie pozostało coś w mojej głowie i staram się stosować niektóre techniki, najchętniej medytację chodzoną :-). Czasami, w momentach dużego napięcia nie mogę siedzieć, muszę stres wychodzić i wtedy, paradoksalnie, łatwiej jest się skupić w ruchu. Warto też było posłuchać kilku słów wyjaśnienia, wiedza nie szkodzi :). 

5/5

W końcu oddycham! Dziękuję.