Opinie

5/5

Bardzo polecam spotkania z Igorem! Przed nimi miałem już pewne pojęcie o metodzie Wima Hofa czy właściwych wzorcach oddechowych, a mimo tego za każdym razem dowiadywałem się wielu nowych rzeczy. Przede wszystkim mnóstwo praktycznych wskazówek dostosowanych konkretnie pod mój styl życia. Poza tym, każde spotkanie to ogrom pozytywnej energii od człowieka, który naprawdę jest pasjonatem w tym co robi. Wielkie dzięki Igor!

5/5

I really enjoyed this workshops with Igor. He run it really great, with amazing atmosphere, shared with us so many interesting data and information about WH method. He prepared us to do a really deep inner work within ourselves. During that breathing sessions I experienced some inner emotional process with which Igor helped to get through. I’m so glad and satisfied with this workshop run by Igor. And for sure I will recommend my loved and friends to learn this WH breating method with Igor. And what’s more – I stayed in icebath for 3mins! It was great success for me, amazing! And how Igor helped me and supported me at this time was so precious.

5/5

The course was very inspirational and full of knowledge. Cozy place and warm atmosphere made by Igor let me feel safe and comfortable during the workshop. Igor was very supportive instructor, who shared willingly his expertise, knowledge and experience. I loved the breathing session and the magic during it! It allowed me to get to know the WH method and check on my own, how anazing it works. I could not believe that I was able to take a cold bath – thanks to the Igor‘s preparing session and support during the ice bath I exeprienced beautiful „here and now“ moment. I will definitely continue to learn about the method and practice it.

5/5

My first workshop is not my last ones. Igor is the right person to introduse Wim Hof Method to others.

5/5

Without Instructor help, care, skills and support I would never decide to overcome my fears of coming into contact with the cold. Igor’s professionalism, calm, solicitude were unique. I really trusted him and despite many concerns I just jumped into the barrel with ice and it was so… cleansing, relaxing, safe. One of the best training I’ve took part ever! Thanks again and see on next WHM training event!

5/5

Czas spędzony w waszej nie wymuszonej pozytywnej energii był bardzo wyjątkowy. Jestem wdzięczny.

5/5

Dzięki! Wspaniały sposób na spędzenie czasu. Świetnie wspierałeś całą ekipę przy przekraczaniu granic. Widać, że robisz to z serca.

5/5

Dzisiaj dzięki Igorowi wszedłem w stan głębokiej relaksacji w technice oddychania Wima Hofa. Trwało to 10 minut, ale to było tak przyjemne uczucie. Wyłączenie myślenia, nie sen tylko rodzaj hibernacji wewnętrznej od bodźców zewnętrznych. To bardzo cenne doświadczenie i bardzo oczyszczające. Już rozumiem czemu medytacja jest jak “narkotyk”. Chciałbym wrócić do tego stanu jak najszybciej.

5/5

Nie pamiętam kiedy miałam tak dobry nastrój rano. Zawsze zombie do 14.

5/5

Było niesamowicie i spełniło się to czego po cichu oczekiwałem, czyli… zaskoczenie 😉 Nie miałem pojęcia o oddychaniu i wolałem właśnie w taki sposób zacząć tę przygodę, czyli idąc w nieznane. Było idealnie, nawet pogoda zamówiona. Super, że nie było pośpiechu, że były przerwy odpowiednie, to ważne.

5/5

Po krótce, na wstępie wielki dzięki za wczorajszy dzień. Było wszystko dobrze zorganizowane, plus do tego spoko ludzie którzy sami w sobie tworzą “ten” dodatkowy klimat. Wszystko odbyło się w fajny luźny “sposób” bez przeładowania nas zbytnio teorią. Cieszę się że mogłem ten dzień spędzić z Wami i mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie nam dane wskoczyć do beczki.

4/5

Dziękuję za sobotę :). Mieliśmy super dzień. Podobało mi się: mejle z informacjami przed, miejsce, miękkość mat :), przyjacielska, naturalna i na wysokim poziomie opieka Kasi, profesjonalna i przyjemna dla oka prezentacja i merytoryczne prowadzenie, perfect timing: bez pośpiechu, ale konkretnie, idealna ilość osób: akurat, żeby ze sobą porozmawiać i mieć energię grupy, ale swobodnie, bez „masówki’, od której uciekamy, prowadzenie z porównaniem też do innych technik, obiektywne spojrzenie bez sekciarstwa ;), dbanie o szczegóły, przekąski, drukowane, imienne (a nie wypisywane) certyfikaty, beczka :), realne czucie w ciele, do tego szczęście z pogodą, sesją zdjęciową i współtowarzyszami :). Zabrakło mi jedynie: wspólnego podzielenia się wrażeniami z beczki -jednak była to wisienka, warta podsumowania na koniec, bardziej wyraźnego zakończenia z kilkoma zdaniami podsumowującymi całość.

5/5

Byłam do tej pory na jednym waszym spotkaniu w POS. Było to interesujące ze względu na mnie (doświadczenie własnego ciała) oraz na ćwiczenie w grupie. Praca z oddechem to przeniesienie się w inny wymiar istnienia w czasie, kiedy wszystko pędzi. Skupienie się na sobie oraz na oddychaniu to wyzwanie, jednak wiem, że ma działanie dobroczynne. Jestem lekarzem i przejście od leczenia farmakologicznego do leczenia prostymi i niedocenionymi metodami to wyzwanie. Wiem, że oddech ma ogromne znaczenie zarówno dla ciała jak i dla psychiki. Cieszę się, że mogłam połączyć te dwie sfery na zajęciach u Was.

5/5

Byłam na jednym spotkaniu, ale bardzo było fajnie. Nie spodziewałam się, że będzie tak długo, ale w sumie to po tych 2 h oddychania byłam bardzo zrelaksowana i zmęczona jednocześnie. Po powrocie do domu…tylko spać. Ogólnie pozostało coś w mojej głowie i staram się stosować niektóre techniki, najchętniej medytację chodzoną :-). Czasami, w momentach dużego napięcia nie mogę siedzieć, muszę stres wychodzić i wtedy, paradoksalnie, łatwiej jest się skupić w ruchu. Warto też było posłuchać kilku słów wyjaśnienia, wiedza nie szkodzi :). 

5/5

Good job and amazing time! I really enjoyed it. Nice place and great personality of our coach. Thank you!

5/5

It was my first “morsing” in my life, under the supervision and preparation by Igor it went smoothly, I highly recommend morsing and breathing with Igor.