Metoda Wima Hofa

Metodę Wima Hofa® można zdefiniować przez proste, łatwe w stosowaniu podejście oraz mocne podstawy naukowe. To praktyczny sposób, aby stać się szczęśliwym, zdrowszym i silniejszym. Odkryj potencjalne korzyści zdrowotne metody Wima Hofa.

Trzy potężne filary. Oddech

Pierwszym filarem Metody Wima Hofa® jest oddychanie. Zawsze oddychamy, ale w większości nie zdajemy sobie sprawy z jego ogromnego potencjału. Podwyższony poziom tlenu zawiera skarbnicę korzyści, a specjalistyczna technika oddychania Wim Hof ​​Method® odkrywa je wszystkie: więcej energii, obniżony poziom stresu i wzmocnioną odpowiedź immunologiczną, która szybko radzi sobie z patogenami.

Terapia zimnem

Zimno jest Twoim ciepłym przyjacielem i jednym z trzech filarów Metody Wima Hofa®. Właściwa ekspozycja na zimno rozpoczyna kaskadę korzyści zdrowotnych, w tym gromadzenie się brązowej tkanki tłuszczowej i wynikającą z tego utratę tkanki tłuszczowej, zmniejszenie stanu zapalnego, który ułatwia wzmocniony układ odpornościowy, zrównoważony poziom hormonów, poprawę jakości snu i produkcję endorfin – dobre substancje chemiczne w mózgu, które naturalnie poprawiają nastrój.

Zaangażowanie

Trzeci filar Metody Wima Hofa® jest podstawą dwóch pozostałych: zarówno ekspozycja na zimno, jak i świadome oddychanie wymagają cierpliwości i poświęcenia, aby można je było w pełni opanować. Uzbrojony w skupienie i determinację jesteś gotowy do eksploracji i ostatecznego opanowania własnego ciała i umysłu.

Kontakt

Chcesz dołączyć do naszych zajęć, ale nie jesteś pewna/y, że są dla Ciebie? Inny Rytm to bezpieczna przystań, wszyscy są mile widziani, a nasz zespół jest tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyślij nam wiadomość!

Interesuje mnie:

Powiedz nam odrobinę o Twoich celach, lub zainsteresowaniach. Możesz zaznaczyć więcej niż jedną opcję.